sklep:  63 240 60 13

sklep:  
503 408 032

warsztat:  
503 408 033

Godziny otwarcia:
pn-pt: 8:00 do 18:00
sob: 8:00 do 14:00

ul. Sztarka 6 (była Benasza),
62-500 Konin

E-mail: sklep@autopluskonin.pl

W naszym sklepie motoryzacyjnym znajdziesz szeroki asortyment części samochodowych. Auto części do Twojego samochodu. W warsztacie czekają na Ciebie najlepsi mechanicy w Koninie i okolicy.
 

Geometria kół

Geometria kół powinna być jedną z najważniejszych rzeczy dla każdego kierowcy. Prawidłowa regulacja wpływa na mniejsze zużycie elementów układu kierowniczego, dłuższą żywotność opon oraz zmniejszenie zużycia paliwa. Jak widać badanie to ma wpływ na podstawowe elementy eksploatacji samochodu.

Badanie poprawności ustawienia kół powinno wykonywać się regularnie i korygować ustawienie (jeżeli to potrzebne) zgodnie z wytycznymi producenta dla danego modelu auta. Rozregulowanie geometrii kół może nastąpić z wielu powodów np. zmiana opon, wymiana części układu zawieszenia jak również po kolizji. Ważne jest aby pilnować poprawnego ustawienia kół gdyż np badanie zbieżności kół, będące częścią badania geometrii kół, będzie miało wpływ na komfort jazdy oraz nadmierne zużycie opon.

Nasza firma wykonuje wszystkie usługi związane z geometrią kół. Posiadamy nowoczesne urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie dokonać dokładnych pomiarów oraz skorygować wszystkie błędy w ustawieniach.

Geometrii kół dokonujemy na miejscu - w naszym warsztacie samochodowym w Koninie. Skontaktuj się z nami aby umówić się na badanie.