sklep:  63 240 60 13

sklep:  
503 408 032

warsztat:  
503 408 033

Godziny otwarcia:
pn-pt: 8:00 do 18:00
sob: 8:00 do 14:00

ul. Sztarka 6 (była Benasza),
62-500 Konin

E-mail: sklep@autopluskonin.pl

W naszym sklepie motoryzacyjnym znajdziesz szeroki asortyment części samochodowych. Auto części do Twojego samochodu. W warsztacie czekają na Ciebie najlepsi mechanicy w Koninie i okolicy.
 

Sklep motoryzacyjny Konin

Firma AUTO PLUS powstała  w 2003 roku i zlokalizowana jest w Koninie przy ul. Benesza. Zajmujemy się sprzedażą części samochodowych oraz serwisowaniem aut osobowych i dostawczych. Wychodząc na przeciw potrzebom klienta od początku swojej działalności nieustannie poszerzamy swój asortyment części samochodowych. Od lat współpracujemy ze znaczącymi na rynku dostawcami, którzy umożliwiają nam dostęp do ponad 2 000 000 części samochodowych.

Nasza oferta to zarówno produkty markowe jak i tańsze zamienniki. Posiadamy części do każdej marki samochodu - również japońskich i koreańskich. Ofertę kierujemy do klientów detalicznych i warsztatów samochodowych chcących kupić części w atrakcyjnych cenach. W prawidłowym doborze części samochodowych pomoże państwu nasz wykwalifikowany zespół młodych specjalistów.

W 2011 roku AUTO PLUS swoją działalność poszerzyła o warsztat samochodowy oraz stację kontroli pojazdów. Warsztat samochodowy wyposażony jest w nowoczesny sprzęt usprawniający pracę mechaników. Naprawa samochodów nigdy nie była tak prosta. Wszelkie naprawy wykonujemy solidnie i szybko. U nas Państwa pojazdy obsługuje wykwalifikowana kadra mechaników i diagnostów.

Cel jakim kierujemy się w naszej pracy codziennej to zadowolenie klienta z oferowanych towarów i usług.